O nás 

AUTOSERVIS VOZŮ VŠECH ZNAČEK

    Jsme rodiný servis působící na trhu od roku 2006. V roce 2015 nově přestavěný a rozšířený. Servis má pět stání. Tři vybavené sloupovými zvedáky a jenno vybavené plošinovým 5t zvedákem na geometrii a detekci vůlí podvozků.

    Vybavení je srovnatelné s velkými (autorizovanými) servisy. Diagnostika kterou používáme je jak multiznačková ATAL - TEXA (taková která zastřešuje spoustu značek), tak i diagnostika rovnajícíse téměř originál značkové WAG-COM , FORD-COM , OPEL-COM. Přiopravách je běžně používán také čtyřkanálový osciloskop PICO-SCOPE 6, jehoš pomoc v dnešních elektronikou nabytých automobilech je nezbytná.

    Poskytujeme servis osobních vozů všech typů a značek. Provádíme výměny olejů, výfuků, baterií i brzdových kotoučů, destiček a spojkových sad.

    Zabýváme se prodejem náhradních dílů. Oleje, filtry, žárovky, akumulátory a drobné náhradní díly jsou skladem. Ostatní sortiment do 24h.

 

Provádíme chemické čištění DPF filtrů. Po chemickém vyčištění a vymytí filtru horkou tlakovou vodou se navrací průchodnost filtru o cca 90%. Jedná se o odstranění nespalitelných částic usazených ve filtru.

 Cena se pohybuje kolem cca. 6000,- Kč. Je to velice efektivní metoda v poměru cena - výkon. Jediná podmínka obnovení funkce DPF filtru je, že není poškozen a pokud je předním oxidační katalizátor, musí být funkční.

Není to postup, při kterém se vstřikuje hořlavá směs do prostoru před filtr a tím se dociluje zvýšené hoření popílku. Nespalitelné části stejně neschoří.

Výroba tlakových hadic klimatizace

    Pokut se již nevyrábí tlaková hadice klimatizace, nebo nová je velmi drahá umíme pomoci.

Více v sekci novinky.

Fotogalerie: O nás